Iedereen van harte welkom op onze infodag van zaterdag 23 april. Tussen 9u30 en 12u kunnen jullie onze school bezoeken en geven we graag wat meer uitleg.

Inschrijven voor de afdeling Gistelsesteenweg kan via:

Infodag 23 april basisschool Gistelse Steenweg 440
Kom jij ook langs? Op zaterdag 23 april, tussen 9u30 en 12u00, nodigen wij ouders, nieuwe kleuters en/of nieuwe leerlingen lager uit om een kijkje te nemen in onze school.We doen een rondleiding en laten je kennis maken met de juffen en meesters. We geven heel wat praktische info en er is kans tot…

Inschrijven voor Blijmare kan via:

Infodag 23 april afd. Blijmare, Knotwilgenlaan 24
Kom jij ook langs? Op zaterdag 23 april, tussen 9u30 en 12u00, nodigen wij ouders, nieuwe kleuters en/of nieuwe leerlingen lager uit om een kijkje te nemen in onze school.We doen een rondleiding en laten je kennis maken met de juffen en meesters. We geven heel wat praktische info en er is kans tot…

Doe mee met onze STIP-actie en tel samen af tot de infodag.